Sťahovanie do zahraničia (sťahovanie zo zahraničia na Slovensko)

Máte záujem o profesionálne a cenovo výhodné sťahovanie do zahraničia alebo sťahovanie zo zahraničia na Slovensko? Ste na správnej adrese. Sťahovanie do zahraničia (ako aj zo zahraničia na Slovensko) musí byť zrealizované kvalitne a precízne, pretože akékoľvek pochybenie môže spôsobiť zbytočné problémy a komplikácie. Práve z tohto dôvodu kladieme maximálny dôraz na odbornosť, spoľahlivosť a korektný prístup a zároveň máme v našom tíme iba skúsených pracovníkov s bohatou praxou.

Sťahovanie do zahraničia (sťahovanie zo zahraničia na Slovensko)

Ak aj vy hľadáte profesionálov na sťahovanie zo zahraničia na Slovensko (alebo do zahraničia), neváhajte sa obrátiť na nás. Za náš tím hovoria výsledky a veľké množstvo spokojných zákazníkov. Sťahovanie do zahraničia (ako aj zo zahraničia na Slovensko) poskytujeme už dlhé roky a naše služby ponúkame za rozumnú cenu.

Nepodceňte výber toho, kto bude zodpovedať za vaše sťahovanie zo zahraničia na Slovensko (ako aj do zahraničia) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených členov tímu. Okrem sťahovania do zahraničia (ako aj zo zahraničia na Slovensko) ponúkame napríklad aj sťahovanie bytov, vypratávanie bytov a mnoho ďalších.

V prípade, že si na realizáciu sťahovania zo zahraničia na Slovensko (ako aj do zahraničia) vyberiete nás, máte garantovanú kvalitu, odbornosť, profesionálny a korektný prístup, ako aj pripravenosť nášho tímu plne k vašim službám. Samozrejme sme vám plne k dispozícií aj v prípade riešenia akejkoľvek nespokojnosti, pretože spokojnosť každého zákazníka je u nás prvoradá.

Zháňate zodpovedné a cenovo dostupné sťahovanie do zahraničia (alebo zo zahraničia na Slovensko)? Už viac nehľadajte a obráťte sa na nás. Sme si istí, že nebudete ľutovať.

Orientačné ceny sťahovania

do 14m³

Samosťahovanie

od 32€
  • 1 pracovník (šofér)

do 25m³

Malé sťahovanie

od 30€
  • 2 pracovníci

do 34m³

Stredné sťahovanie

od 45€
  • 3 pracovníci

do 55m³

Veľké sťahovanie

od 60€
  • 4 pracovníci

od 55m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Cenník sťahovacích služieb

Referencie

Realizovali nám sťahovanie bytu z Bratislavy do Košíc a môžeme len odporúčať. Všetko prebehlo bez komplikácií, dodržali všetko, na čom sme sa dohodli, rovnako nám vyhovoval spôsob komunikácie. Ďakujeme.

Andrea

Táto spoločnosť nám vypratávala rodinný dom po starých rodičoch v Rači a nemáme čo vytknúť. Páni boli skúsení profesionáli, výborne komunikovali a boli veľmi ochotní. Určite odporúčame každému, kto chce kvalitné služby za rozumný peniaz.

Samuel

Naše výhody

Máte záujem o sťahovanie zo zahraničia na Slovensko (alebo do zahraničia) a neviete sa rozhodnúť, na koho sa obrátiť? Prinášame vám niekoľko hlavných dôvodov, prečo si vybrať práve z našej ponuky.

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o sťahovanie do zahraničia (alebo zo zahraničia na Slovensko) nás neváhajte kontaktovať pre viac informácií, ako aj prípadnú bezplatnú obhliadku či nezáväznú cenovú ponuku.