Máte záujem o profesionálne a cenovo výhodné vypratávanie bytov v Bratislave a okolí? Ste na správnej adrese. Vypratanie bytu v Bratislave a okolí musí byť zrealizované kvalitne a precízne, pretože akékoľvek pochybenie môže spôsobiť zbytočné problémy a komplikácie. Práve z tohto dôvodu kladieme maximálny dôraz na odbornosť, spoľahlivosť a korektný prístup a zároveň máme v našom tíme iba skúsených pracovníkov s bohatou praxou.

Vypratanie bytu (cena)

Ak aj vy hľadáte profesionálov na vypratávanie bytov a domov v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Za náš tím hovoria výsledky a veľké množstvo spokojných zákazníkov. Vypratávanie bytov v Bratislave a okolí poskytujeme už dlhé roky a naše služby ponúkame za rozumnú cenu.

Nepodceňte výber toho, kto bude zodpovedať za vaše vypratanie bytu po skončení nájmu, vypratanie bytu po kúpe, resp. akékoľvek vypratanie bytu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených členov tímu. Okrem vypratávania v Bratislave a okolí ponúkame napríklad aj sťahovanie bytov, medzinárodnú prepravu tovaru mnoho ďalších.

V prípade, že si na realizáciu vypratania bytu v Bratislave a okolí vyberiete nás, máte garantovanú kvalitu, odbornosť, profesionálny a korektný prístup, ako aj pripravenosť nášho tímu plne k vašim službám. Samozrejme sme vám plne k dispozícií aj v prípade riešenia akejkoľvek nespokojnosti, pretože spokojnosť každého zákazníka je u nás prvoradá.

Zháňate zodpovedné a cenovo dostupné vypratávanie bytov a domov v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte a obráťte sa na nás. Sme si istí, že nebudete ľutovať.

Orientačné ceny vypratávania

1 izbový byt

70€
  •  

2 izbový byt

130€
  •  

3 izbový byt

200€
  •  

4 izbový byt

280€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Sedačka alebo samostatný kus nábytku (minimálna suma za službu)

65€
  •  

Cenník vypratávacích služieb

Referencie

Realizovali nám sťahovanie bytu z Bratislavy do Košíc a môžeme len odporúčať. Všetko prebehlo bez komplikácií, dodržali všetko, na čom sme sa dohodli, rovnako nám vyhovoval spôsob komunikácie. Ďakujeme.

Andrea

Táto spoločnosť nám vypratávala rodinný dom po starých rodičoch v Rači a nemáme čo vytknúť. Páni boli skúsení profesionáli, výborne komunikovali a boli veľmi ochotní. Určite odporúčame každému, kto chce kvalitné služby za rozumný peniaz.

Samuel

Naše výhody

Máte záujem o vypratávanie bytov v Bratislave a neviete sa rozhodnúť, na koho sa obrátiť? Prinášame vám niekoľko hlavných dôvodov, prečo si vybrať práve z našej ponuky.

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o vypratanie bytu (cena) v Bratislave nás neváhajte kontaktovať pre viac informácií, ako aj prípadnú bezplatnú obhliadku či nezáväznú cenovú ponuku.